10:00 - 21:00

0800-750-580 дзвінок безкоштовний

Про нас

Доставка їжі - популярна в Одесі послуга. Гості, які несподівано прийшли, необхідність термінової організації офісного перекусу, елементарне небажання стояли за плитою з метою приготування вечері та багато інших ситуацій можна легко вирішити одним телефонним дзвінком. Якщо ви належите до людей, які часто замовляють доставку їжі додому або в офіс і дуже переймаєтесь за якість, смак та свіжість доставлених страв, отже послуги, що надаються сервісом Саррі, неодмінно припадуть вам до душі!

Про сервіс

Послуги служби доставки Саррі - чудовий спосіб спробувати страви різних національних кухонь світу! До того ж наш сервіс  не лише надає послуги швидкої доставки замовлень, але й дарує гастрономічне різномаїття, здатне задовольнити запити клієнтів з будь-якими уподобаннями. Тут можна замовити:

 • роли;
 • піцу;
 • рис;
 • лапшу;
 • сети;
 • гарячі роли;
 • супи;
 • напої.

Найближчим часом ми плануємо поповнення меню новими ласощами! Не упустіть можливість спробувати чергові смаколики від наших кухарів!

Абсолютна свіжість та відмінний смак

Відмінною рисою сервісу доставки Саррі є абсолютна свіжість продуктів, що використовуються для приготування страв.

 • По-перше, ми отримуємо свіжі рибні та інші продукти, які використовуються в процесі приготування, кожного дня.
 • По-друге, ми самостійно готуємо наші страви та надаємо можливість клієнтам та випадковим перехожим побачити, як саме готується їх замовлення. 

Звертаючись до сервісу доставки їжі Саррі, клієнти гарантовано отримують свіжі та смачні страви з приємним, апетитним ароматом.

Чому саме ми?

Тому що замовляючи їжу в Саррі, клієнти гарантовано отримують наступні переваги:

 1. Швидка доставка. Будь-яке замовлення доставляється клієнту кур'єром протягом 60 хвилин. Завдяки оперативності, у замовника є можливість скуштувати гарячі, свіжі ласощі.
 2. Різноманітне меню. Асортимент страв досить широкий, тому кожного разу можна замовляти щось новеньке.
 3. Дотримання правил гігієни. Ми турбуємося про здоров'я своїх клієнтів, тому пакуємо страви з урахуванням консистенції, смаку та аромату. Страви, приготовані та запаковані нашими кухарями у відповідності зі всіма правилами та нормами, повністю зберігають свій смак та аромат.

Як оформити замовлення?

Щоб замовити їжу в Саррі, додайте обрані товари до кошику, зв'яжіться з представником сервісу за телефоном, або скористайтеся формою зворотнього зв'язку.

Жителям яких саме районів Одеси доступні послуги Саррі можна дізнатися у представника нашого сервісу або ознайомитися з запропонованою на сайті інформацією самостійно.

Зворотний дзвінок
Telegram
Jivo чат