11:00 - 22:45

0800-750-580 дзвінок безкоштовний

Доставка і оплата / повернення

Приймаємо замовлення з 11:00 до 22:45.

Доставка займає від 40 хвилин до 2 годин. Все залежить від завантаженості кухні і пробок в місті! Більш точний час доставки озвучить оператор при підтвердженні замовлення. Як правило, це 60 хвилин!

Оплата може бути онлайн на сайті, або готівкою кур'єру. Також можна оплатити замовлення карткою при отриманні. Кур'єр приїде з терміналом.

Доставка нашим сервісом здійснюється по всій Одесі в будь-який день тижня.

Наші кур'єри максимально швидко доставлять ваше замовлення, зберігаючи аромат і теплоту страв приготованих з любов'ю.

Також працює доставка по всій Україні Новою Поштою.

Згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 19.03.1994 року № 172 - продукти харчування з нормальними термінами придатності і належної якості обміну та поверненню не підлягають.

Продукти харчування неналежної якості (браковані, зіпсовані) підлягають обміну та поверненню за умови недотримання продавцем умов продажу товару - якщо продукт був спочатку бракований, а не пошкоджений при транспортуванні.

Ми розглянемо будь-яку скаргу і завжди підемо на зустріч нашим клієнтам.

У вас є кілька способів оформити замовлення на нашому сервісі доставки.

1. На сайті. Для цього вам необхідно перегорнути наше меню, вибрати цікавлять вас позиції і перемістити їх в корзину. Після, виберіть доставку або самовивіз. Якщо ви вибрали адресну доставку, вам потрібно вказати адресу і спосіб оплати. Тепер дочекайтеся дзвінка оператора протягом 10 хвилин.

2. Телефон. Якщо ви любите йти простішим шляхом і не боїтеся телефонних дзвінків, то оформити замовлення можна по телефону. Набравши наш сервіс, обговоріть всі деталі з оператором, він сам заповнить всю необхідну інформацію за вас. Вам залишається почекати 20 хвилин поки приготується ваше блюдо і дзвінка від кур'єра, який повідомить коли прибуде. Смачного!

Особливо корисним для вас стане додаток на Android і iOS. Все меню від Cappi буде у вас під рукою і вам не потрібно переходити на сайт. Оформити замовлення через додаток все так само комфортно і не викликає особливих труднощів.


Зворотний дзвінок
Jivo чат
Telegram