11:00 - 22:45

0800-750-580 дзвінок безкоштовний

Як робиться піца в Cappi

Як робиться піца в Cappi

Служба доставки піци Cappi пропонує одеситам не просто знамените італійське блюдо, але смачну, здорову та корисну їжу найвищої якості. Щоб в цьому переконатися, досить дізнатися, як роблять піцу, яка відправляється по домівках одеситів.

Піца від Cappi - тільки живе тісто

Наше тісто готується на живих дріжджах, що надає йому особливого смаку і робить блюдо корисним для здоров'я. Піццайоло ніколи не заморожує тісто, адже після цієї процедури воно втрачає всі свої корисні якості, стає недостатньо еластичним і просто несмачним.

При вимішуванні тіста використовується традиційна італійська технологія, завдяки чому воно наповнюється повітрям.

При цьому йому обов'язково дають дозріти - і не дві-три години. Ні, в Cappi нікуди не поспішають і точно знають, як робиться піца - воно має постояти 24 години і тільки після цього відправляється на стіл для розкочування. Тривала витримка робить його особливо смачним і навіть вишуканим.

Після того, як заготівля розгорнута і поміщена в форму, настає черга самого головного - начинки.

Що надає піці з Cappi такий вишуканий смак

Іншого такого в Одесі точно не знайти, хоча піццайоло і не роблять ніякого секрету з рецепта. Основним інгредієнтом після тіста є, звичайно ж, соус. Він створює ту гармонію, на якій будується все інше. На нашій кухні тісто щедро змащують порцією італійського соусу Mutti. Він родом з Парми і має в своєму складі не тільки томати, а й спеції - базилік і орегано. Завдяки цьому піцца стає соковитою, а всі інші інгредієнти прекрасно поєднуються між собою.

Бажаючі знати, як готується піца, можуть не сумніватися в тому, що соус приймає в свої обійми справжню італійську пепероні таку, як кладуть в будь-який піцерії цієї сонячної країни. Ковбаса вважається обов'язковим інгредієнтом справжньої італійської піци, це місцева традиція.

І, звичайно, важливо не забувати про сир. У нас це оригінальні сири дор блю і брі, які м'яко огортають начинку, прекрасно тягнуться і наповнюють рот неймовірним смаком.

У Каппі точно знають, як робиться тісто на піцу і чим її потрібно наповнювати, щоб клієнти не просто залишилися задоволені, а насолодилися кожним шматочком, від першого до останнього. Варто тільки один раз замовити доставку, щоб потім робити це знову і знову, адже в стравах від Cappi не просто відчувається смак Італії - вони повністю італійські як за технологією приготування, так і по використовуваних інгредієнтах.

Це той випадок, коли тісто для піци і начинка чудово доповнюють один одного, створюють справжню гастрономічну симфонію і при цьому виключно корисні. Італійська їжа від служби доставки Каппі цінується одеситами за вишуканість, аутентичність і ідеальне поєднання м'якої основи, ідеально пропеченої в спеціальній печі, і насиченою соковитою начинкою.Зворотний дзвінок
Telegram