10:00 - 21:00

0800-750-580 дзвінок безкоштовний

Доставка напоїв додому

Cappi - оперативний сервіс доставки напоїв в Одесі, який виручить вас в будь-який час. Ми поставляємо додому або в офіс популярні види солодкої газованої води і натуральні соки.

Знайомий смак газованої води до вашого столу!

Фанта, Кола, Спрайт - напої з далеких країв дитинства, які так люблять діти і батьки. Їх смак відмінно освіжає і впізнаваний у всьому світі. Кожен напій відрізняється неповторним смаком і ароматом, і дарує море задоволення. У літню пору охолоджені напої чудово втамовують спрагу і бадьорять. Без них не обходяться застілля, пікніки і фуршети. Потрібно доставити солодку воду для великої компанії? Ми вирішимо це завдання в найкоротші терміни. Зручна доставка напоїв додому не змусить ваших гостей довго чекати!

Вітаміни з доставкою

Для тих, хто стежить за своїм харчуванням - пропонуємо корисні і смачні соки з вітамінами. Вони подаються до других страв і десертів. Діти, які вживають соки, ростуть сильними і здоровими. А батьки люблять міксувати смаки для коктейлів.

Зробіть замовлення напоїв і соків для себе і близьких. Ми привеземо їх у вказане місце протягом 60 хвилин. При мінімальному замовленні від 150 грн., Вас порадує швидка і безкоштовна доставка.

Зворотний дзвінок
Telegram
Jivo чат