11:00 - 22:45

0800-750-580 дзвінок безкоштовний

Локшина удон з морепродуктами

Склад:

Локшина удон, тигрові креветки, кальмар, мідії гігант, солодкий червоний перець, морква, ріпчаста цибуля, зелена цибуля, кунжут.

140 грн

Що робить страву смачною? Якісні інгредієнти, унікальна комбінація складових. І якщо ви бажаєте спробувати щось, що стане вашою улюбленою стравою, то удон з морепродуктами перевершить всі ваші очікування.

Вся справа в тому, що він являє собою справжній гастрономічний шедевр. Вам буде складно точно зрозуміти, що входить до складу, але з цим не виникне проблем. Рецепт не є секретом.

Свіжі інгредієнти – запорука неповторного смаку!

Готують удон з мідіями або креветками, дотримуючись всіх традицій японської кухні. У процесі приготування всі інгредієнти додаються послідовно. Локшина удон з креветками, наприклад, не просто виглядає апетитно, а й задовольнить всі вимоги.

Ця страва викличе захоплення тих, хто небайдужий до морських вишукувань. Тигрові креветки, кальмари і мідії соковиті, завжди свіжі і ваблять своїм ароматом. Зелена цибуля і кунжут дарують неповторний смак. А солодкий червоний перець і моркву додадуть солодкості, яка виявиться дуже до речі. Саме тому страва насичена і смачна.

Де замовити ВОК з морепродуктами по самій вигідній вартості?

Якщо вас приваблює смачна локшина удон з морепродуктами, то ви можете замовити цей кулінарний шедевр з доставкою. Сервіс по доставці їжі в Одесі - Cappi допоможе отримати бажану страву не пізніше, ніж через 60 хвилин. Ви якраз встигнете нагуляти апетит, щоб все через годину вже насолоджуватися чудовою вечерею.

Додатково рекомендуємо вибрати напої, які допоможуть розкрити чудовий смак кожного інгредієнта.

Рекомендуємо